Darujte úsměv

Většina z nás se v aktivním věku vždy sejde na rozsvěcování vánočních stromečků, které jsou v čase vánočním dominantou většiny náměstí měst, obcí nebo vesniček.

Většina z nás se v aktivním věku vždy sejde na rozsvěcování vánočních stromečků, které jsou v čase vánočním dominantou většiny náměstí měst, obcí nebo vesniček. Chtěly tuto událost dopřát i těm, kteří se již na svá náměstí nedostanou. Proto jsme se rozhodly, že letos vykouzlíme úsměv na tváři klientům Charitního domova Moravec a společně přispějeme na osvětlení vánočního stromu, který se tak stane dominantou jejich areálu a klienti budou moci obdivovat stromeček ze svých pokojů. Na kampani “Darujte úsměv” se podílelo několik z vás, okolní firmy, ale také i náš nový projekt Vyzvi se!


Díky všem skvělým lidem jsme společně dosáhli neuvěřitelných výsledků! Kampaň DARUJTE ÚSMĚV se pyšní úžasnou finální částkou, a to  41.183 Kč. Na osvětlení se využilo plánovaných 16.500 Kč a zůstatek poputuje na druhé přání klientů – ohrada pro ovečky, které budou taktéž v areálu Charitního domova. S přicházejícím létem čekejte bližší info!

Podívejte se na naše další projekty

FreeRunHelps, z. s.
freerunpomaha@gmail.com