NA NOHY!

Pozitivní reakce na charitativní závod FreeRun17 nás motivovaly natolik, že jsme si umanuli uspořádat ještě jednu akci do konce tohoto roku. Přemýšleli jsme, jak to udělat pro všechny, i pro ty z vás, kteří nemáte tolik času. Vymysleli jsme zimní online kampaň “Na nohy!”, kde jsme mohli opět spojit síly a pomoci. Akce běžela 4 měsíce, tudíž se mohl zúčastnit úplně každý.

Již při vymýšlení FreeRun17 jsme se v ROSE setkali s jedním milým klučinou. Nedokážeme to přesně popsat, ale již tehdy nás něčím zaujal. A dnes můžeme s radostí říct, že je Domča náš kamarád. Kamarád, který si získal naše srdce a doufáme, že si získal i to vaše. Pevně věříme, že jsme společnými silami Dominikovi pomohli.

PŘÍBĚH DOMINIKA

Dominik je 14ti-letý klučina z Bystřice nad Pernštejnem. V květnu 2016 utrpěl těžká zranění při tragické autonehodě, kdy zemřel jeho otec. I přes mnohočetná poranění hlavy, zlomenin obou nohou a ochrnutí pravé strany těla, se Dominikovi podařilo posadit se v březnu tohoto roku na invalidní vozík. Je velký bojovník, intenzivně rehabilituje, jeho stav je stále velmi vážný, bez důsledné a pravidelné rehabilitace se velmi těžko zapojí zpět do života bez omezení. Dostat Dominika zpět na nohy není nereálné, bude ale potřebovat velkou podporu v udržení rehabilitace a jeho motivace k vidině samostatného života bez vozíku.

Vaše podpora byla obrovská a my vám za ni z celého srdce děkujeme! Přeci jenom všichni víme, že „společně dokážeme víc“ .

PODTRŽENO SEČTENO – výsledkem kampaně „Na nohy!“

byla částka:
105 672 Kč


Bylo to jednoduché. Objednat tričko, podpořit a hrdě nosit s pocitem, že jsi pomohl! Vybrané peníze putovaly na rehabilitace a na další pomůcky, které Dominik opravdu potřeboval.

Pro nás, holky z FreeRunHelps, znamená „Na nohy!“ srdeční záležitost. Kus našeho života a spousta práce, která nám osobně dala strašně moc. Chystáme další projekty, máte se na co těšit, tím si jsme jisté!

Podívejte se na naše další projekty

FreeRunHelps, z. s.
freerunpomaha@gmail.com